Eski Aracımı Satıp Yeni Araç Satın Aldığımda Kasko Poliçemdeki Hasarsızlık İndirimi Devam Eder mi?

Sattığınız araç yerine aynı kullanım tarzına sahip yeni araç aldığınız takdirde hasarsızlık indiriminiz yeni aracınızda da devam eder. İndirimden yararlanabilmek için poliçenin gününde yani kesintisiz devam ettirilmesi gerekir. Eğer aracınız sattıktan sonra yeni aracınızı hemen almayacaksanız, poliçede kazanılmış haklarınızı primlerinizi ödemeye devam etmeniz şartıyla poliçe vadesi sonuna kadar dondurabilir, yeni araç aldığınızda haklarınızı kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz.

Hasarlı Aracımı Bir Başkası Benim Adıma Anlaşmalı Servise Bırakabilir mi?

Hasarlı araç, sigortalı adına bir başkası tarafından anlaşmalı servise teslim edilebilir.

Nasıl Daha Düşük Primli Kasko Alabilirim?

 

Karşılaştırma yaparak kasko poliçesi satın almak size çok önemli fiyat avantajı sağlar. Sigortam.net, paradan ve zamandan tasarruf etmenizi ve ihtiyacınıza en uygun kasko sigortasına sahip olmanızı sağlar. İnternet sitemizden çeşitli sigorta şirketlerinin kasko sigortalarını fiyat ile içerik yönünden karşılaştırarak en ucuz ve en doğru sigortaya sahip olabilirsiniz. Ayrıca teminat seçimleriniz, sahip olduğunuz indirimleri almanız ve muafiyetli poliçe seçmeniz kasko priminizi önemli ölçüde düşürür.
 

Sadece ihtiyacınız olan teminatları seçebilirsiniz!

 
Poliçenize eklediğiniz her teminat fiyatı artırır. Sadece ihtiyacınız olan teminatları seçmeniz primlerinizin artmasını önler. Kullandığınız bazı kredi kartları, banka kartları ve sahip olduğunuz diğer poliçeler ferdi kaza, yardım hizmetleri gibi bazı teminatları içermektedir. Var olan teminatlarınızı tekrar seçmeyerek priminizden önemli ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz.
 

Hak ettiğiniz indirimleri mutlaka belirtmelisiniz!

 
Sizin veya aracınızın özellikleri poliçenizde bir takım indirimler uygulanmasını sağlayabilir. Hak ettiğiniz tüm indirimleri alarak kasko priminizi düşürebilirsiniz. Ayrıca %65'a varan oranlarda indirim sağlayan hasarsızlık indiriminizi muhakkak belirterek ve alınız.
 

Muafiyetli poliçe indirimini tercih edebilirsiniz!

 
Sigorta bedeli üzerinden %1 veya %2 oranında muafiyetli poliçe tercih ederek belli miktarlardaki küçük hasarlarınızı kendiniz ödemeyi tercih ederseniz primlerinizde %40'a varan oranlarda indirim sağlayabilirsiniz.

Sitenizden Hizmet Alırken Verdiğim Kişisel Bilgilerim Güvende mi?

Bu bilgilere ancak üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir. Web sitemizi ziyaret etmeniz ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı Gizlilik Politikası'nda daha detaylı olarak belirtilmiştir.