ERGO Sigortadan Yeni Kampanya

 

Basın Bülteni

 

ERGO Kasko Sigortalarında

Yeni Dönemi Başlatıyor

Türk sigorta sektörünün önde gelen firmalarından ERGO Sigorta, yeni kasko tarifesiyle acentelerinin hayatını kolaylaştırıyor, sigortalılarına en uygun ve en iyi hizmeti sunmaları için yetkiyi acentelerine devrediyor.

 

ERGO kararı acentelerine bırakıyor

Ergo Sigorta, yeni tarifesinde ERGO acentelerinin uygun gördüğü müşterileri için her poliçede uygulanmak üzere %15 oranına kadar  indirim yetkisini devrediyor. ERGO acenteleri bundan böyle poliçelerini uygulamadan önce, indirim oranı araç bedelinin %o3 (bindeüç)’ü ile sınırlı olmak üzere, indirim yetkisini kendileri kullanacak.  

 

ERGO sadık müşterilerini ödüllendiriyor

ERGO Sigorta, yeni tarifesiyle sadık ve hasarsız müşterilerine yönelik olarak hasarsızlık kademelerini genişletiyor ve artarak devam eden avantajlı hasarsızlık kademeleri sunuyor. Bu şekilde hasar adedi ile sigortalının bulunduğu son hasarsızlık kademesi dikkate alınarak, kademeler arası geçiş gerçekleştiriliyor ve müşterinin devamlılığının sağlanmasını

hedefleniyor.ERGO Sigorta’nın yeni tarifesiyle sigortalının anlaşmalı cam servislerinde tamir veya değişim işlemlerinde sınırsızlık hakkı korunuyor. 0 ve 1 yaş araçlarda (tescil tarihine göre) anlaşmalı yetkili servislerin kullanılması durumunda muafiyet uygulanmıyor. Hasarsızlığı korumada en önemli etkenlerden biri olan mini onarım hizmeti de devam ediyor.

 

Risk ölçüm kriterleri genişledi

ERGO Sigorta’nın yeni tarifesiyle sigortalanan aracın teknik özellikleri beygir gücü, yakıt tipi ve sınıfı da artık fiyatlandırma da önem arz ediyor. Ayrıca il ve ilçeye göre fiyatlandırma yapılıyor, trafik yoğunluğu az olan ilçelerde bu sayede indirim olanağı sağlanıyor.

ERGO Sigorta yeni tarifesiyle, müşteri bazında portföy değerlendirmesi yaparak, müşterilerine ekstra indirim olanakları da sağlıyor.

Etiketler : Ergo, Kasko,sigorta, Fiyat, İndirim, KAsko Sigortası, En Ucuz Kasko