"Akıllı Kadınlar"ın sağlığı ERGO Sigorta iş birliğiyle Turkcell'e emanet:

"Akıllı Kadınlar"ın sağlığı ERGO Sigorta iş birliğiyle Turkcell'e emanet:

Turkcell "Akıllı Kadınlar"ı sigortalı yapıyor

Turkcell Akıllı Kadınları sigortalı yapıyor

Turkcell, ERGO Sigorta iş birliğiyle, Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerini yakından ilgilendiren önemli bir uygulama başlattı. Hazır Kartlı ise kampanya dahilindeki aylık NAR paketlerinden birini alan, faturalı hat sahibi ise 12 ay kontratla 45 TL veya üstü konuşma paketi alan kulüp üyelerine Akıllı Kadınlar Kulübü Sigorta Paketi hediye ediliyor. Sigorta Paketi; ferdi kaza sigortası, diyetisyenlik hizmeti, psikolojik danışmanlık, avantajlı fiyatlarla mamografi veya ultrason kontrolü sonrası meme kanseri tedavi sigortasını kapsıyor.

Türkiyenin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Akıllı Kadınlar Kulübü ile kendine ve evine iyi bakmayı bilen, sağlığının değerini bilen tüm kadınlara ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Üye sayısı 1.6 milyonu geçen Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü, ERGO Sigorta iş birliğiyle bu kez Akıllı Kadınların başta sağlığını güvence altına almak ve kişisel ihtiyaçlarını desteklemek için dev bir adım atıyor. Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri bundan böyle eğer isterlerse kontrolleri sonrası meme kanseri tedavi teminatını da içeren kapsamlı bir sigorta paketine sahip olabilecek.Üstelik bu özel Sigorta Paketine Akıllı Kadınlar hiçbir ücret ödemeyecek.

Emre Sayın: Akıllı kadın, başta sağlığın ve kendinin değerini bilen kadındır diyor ve tüm Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerimizi bu fırsattan en kısa sürede yararlanmaya davet ediyoruz.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, şunları söyledi:

Akıllı Kadınlar Kulübü, ev hanımlarının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün daha da zengin bir içeriğe kavuşuyor. Turkcellli hanımların hayatını kolaylaştıracak, aile bütçelerine katkıda bulunacak tekliflerimizin yanında dönem dönem yaptığımız kampanya ve sürprizlerimizle kulübümüzü benzeri olmayan bir avantajlar dünyası haline getirdik. Turkcellli hanımların hayatını tasarruf sağlayan kampanyalar ile kolaylaştırdıktan sonra, şimdi de başta sağlıkla ilgili olmak üzere güvence ihtiyaçlarını karşılamak  için onlara benzersiz bir imkan sunuyoruz. Bundan böyle Akıllı Kadınlar, diledikleri takdirde sigorta hediyemizden yararlanabilecek. Ayrıca, sunduğumuz avantajlı fiyatlardan mamografi veya ultrason olanağı sayesinde uygun koşullarda meme kanseri kontrolü yapılmasına destek vererek kadın sağlığı adına önemli bir sorumluluk üstlendiğimizi düşünüyoruz. Akıllı kadın, sağlığın ve kendinin değerini bilen kadındır diyor ve tüm Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerimizi bu kapsamlı Sigorta Paketinden en kısa sürede yararlanmaya davet ediyoruz.

ERGO Sigorta Genel Müdürü Mert Ekitmen ise bu iş birliği ile ilgili şunları söyledi:

Mert Ekitmen:Turkcell ile birlikte Akıllı kadınlar Kulubü çerçeveside başlattığımız projeyle Türkiye'nin dört bir yanındaki kadınlara dokunarak ailenin temel taşı olan kadınlarımızın sigortaya hızlı ve kolay erişimini sağlamaktan son derece memnunuz.

ERGO Sigorta, arkasındaki Dünya devi Munich Renin uluslararası finansal gücü, geniş ürün portföyü ve müşteri odaklı yaklaşımını benimseyen değişim rüzgarı ile ülkemizde sağlık branşına pek çok yenilik katmaya devam etmektedir. Geçtiğimiz yıl sektöre kazandırdığımız ilk uygulamalarla tüketicilere sunduğumuz sağlık ürünümüzden sonra, yine yüksek hizmet kalitemiz ve teknik alt yapımız ile bir ilke daha imza atıyoruz. Turkcell ile başladığımız bu iş birliğimizde sigortaya hızlı ve kolay erişim sağlayarak, ailenin temel taşı olan kadınlarımızın sağlığının değerini sigorta bilinci ile bütünleştirdik. Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü Sigorta Paketinden faydalanmak isteyen Kulüp üyelerine Ferdi Kaza Sigortası, Diyetisyen, Psikolojik Danışmanlık, tarama sonucuna bağlı olarak Meme Kanseri Tedavi Sigortası veya hastalığın teşhisi halinde Tıbbi Danışmanlık (Medikal Koçluk) Hizmetleri sunulmaktadır.

Pakette neler var?

Akıllı Kadınlar Kulübü Sigorta Paketi, Turkcell ve ERGO Sigorta iş birliği ile sunuluyor.  Hediye Sigorta Paketi kapsamında, kulüp üyeleri 7.500 TL teminatlı Ferdi Kaza Sigortası, Diyetisyen görüşmesi ve 7 gün 24 saat geçerli Psikolojik Danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanmaya hak  kazanıyor. Ayrıca bu proje için belirlenmiş anlaşmalı sağlık kuruluşlarında özel avantajlı fiyatlarla yaptıracakları göğüs kanseri taramasının normal sonuçları ile 7.500 TL teminatlı Meme Kanseri Tedavi Sigortası pakete ücretsiz olarak ekleniyor.

Kimler faydalanabiliyor?

Turkcellin sunduğu Akıllı Kadınlar Sigorta Paketi hediyesini kazanabilmek için öncelikle Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyesi olmak gerekiyor. Kulübe üye olmak isteyen Turkcellli hanımların tek yapması gereken, KADIN yazıp 2222ye ücretsiz mesaj göndermek. Akıllı Kadınlar Sigorta Paketi, 18-55 yaş arası kadınlar için geçerli.

Nasıl?

Akıllı Kadınlar Kulübü üyesi Turkcellliler, Hazır Kartlı ise kampanya dahilindeki aylık NAR paketlerinden birini aldıklarında, faturalı hat sahibi ise 12 ay kontratla 45 TLlık veya üstü  konuşma paketi aldıklarında HEDİYE olarak Akıllı Kadınlar Sigorta Paketi kazanacaklar. Hazır Kartlılar, paketi aldıkları sürece sigortaları devam ederken faturalı hat sahipleri de kontratlı oldukları takdirde Turkcell Grup Poliçe süresince sigorta paketine sahip olacaklar.

KUTU 1

ERGO Sigorta Sağlık Araştırması

Turkcellin Akıllı Kadınlar Sigorta Paketi için iş birliği yaptığı ERGO Sigorta adına İpsos KGM araştırma şirketi, 2012 Nisan ayında, 12 ilde toplam 1008 kişi ile yüz yüze görüşerek bir araştırma gerçekleştirdi. Araştırmada Kendimizi ve toplumu ne kadar sağlıklı buluyoruz?, Sağlıklı olmanın unsurları nelerdir ve bunlara ne kadar uyuyoruz?, Hangi hastalıklar endişe veriyor? gibi sorulara yanıt arandı.

Kendimizi sağlıklı, başkalarını sağlıksız buluyoruz

Toplumun %59u kendi sağlığını iyi bulurken sadece %7si kendisini sağlıksız  olarak görüyor.  Kadınların oranı %52 iken erkekler %66 ile öne çıkıyor. Bu fark göz önüne alınarak Sigorta Paketinizle hem kendinizi daha iyi hissedecek hem de sağlığınızı destekleyebilecek bir ürüne sahip olacaksınız.

  • Katılımcılar arasında sağlığının ne iyi ne kötü olduğunu düşünenler %30un üstünde oranlarda çıkıyor. Kadınlara baktığımızda ise bu oranın %40 ile en yüksek seviyede olduğunu görüyoruz.. ERGO Turkcell iş birliğiyle Sigorta Paketiniz sağlığınızın değerini daha iyi bilmenize yardımcı olacaktır. 

KUTU 2
Korkulu rüyamız: Kanser

Araştırmaya göre en çok korkulan hastalık %75 oranla kanser. Kadınlarda bu oran %77.9a yükseliyor.

Kanserin endişe kaynağı olmasının en önemli nedeni tedavisinin zor olması ve ekonomik yük getirmesi.

KUTU 3
Sağlıksız olmanın nedenleri: Stres, Parasızlık, Kötü Beslenme, Sigara ve Alkol

KUTU 4
Yakamızı bırakmayan hastalıklar

KUTU 5
Akıllı Kadınlar en çok öğlen ve akşam saatleri arasında konuşuyor

  • Akıllı Kadınların en sık konuşma yaptıkları zamanlar öğlen – akşam arası (12:00 – 18:00)
  • En çok arkadaşlarıyla konuşmaktan hoşlanıyorlar.
  • Kulüp üyeleri Turkcell ortalamasından %32 daha fazla dakika başı konuşma yapıyor.
  • SMS kullanımı yüksek, mesajlaşmayı seviyorlar.
  • Tarife/operatör seçimlerinde çevrelerinden etkileniyorlar. Arkadaşlarının kullandığı operatörü tercih ediyorlar. Çocukları da tarife/operatör seçiminde etkili
Etiketler : ERGO